Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Навантажувальна техніка

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Шановні Партнери, компанія ІНСТОР є офіційним, сертифікованим імпортером навантажувальної техніки на ринок України, від заводу-виробника в Китаї.

Ми пропонуємо такі види навантажувальної техніки, як: рокли, штабелери, навантажувачі, ричтраки. Техніка обслуговується по всій території України.

Всі комплектуючі можна придбати у вільному доступі. Ми надаємо гарантію на весь модельний ряд - 12 місяців.

Товар є в наявності на складі в м.Києві, а також ми можемо здійснювати поставки під замовлення: нова та б / у техніка з Європи (14-21 день); нова техніка з Азії (60-90 днів).

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити будь-який необхідний Вам вид навантажувальної техніки.

Ми також відкриті для співпраці з дилерами. Своїм дилерам ми гарантуємо:

- гарні знижки

- наявність на складі

- оперативну комунікацію

- персонального менеджера

- участь у формуванні складського асортименту

З усіх питань пишіть нам на електронну пошту info@instor-market.com або телефонуйте за наступними номерами: 0 800 301 306, +38 044 228 64 60, +38 067 220 30 07.

НАВАНТАЖУВАЛЬНА ТЕХНІКА ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СКЛАДСЬКОЇ ЛОГІСТИКИ

Території складських та торгових комплексів потребують спеціальної вантажної техніки. Також вона актуальна на будівельних майданчиках, заводах і фабриках, невеликих фермах і аграрних комплексах. Таке обладнання здійснює транспортування та переміщення, підняття різноманітних вантажів. Якісно підібрана навантажувальна техніка дозволяє організувати складську логістику та оптимізувати робочі процеси, роблячи їх швидкими і результативними.

ГОЛОВНІ ВИДИ НАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

Наша компанія ІНСТОР пропонує такі основні види:

  • Рокли. Найдоступніший, простий в обслуговуванні і експлуатації вид навантажувальних машин. Це гідравлічні візки ручного управління, що дозволяють легко переміщувати різні вантажі вагою до 2.5 тонн на піддонах. Обладнані рокли парою вил, на яких перевозиться продукція. Працюють вони завдяки гідравлічному блоку, що нагадує за функціоналом домкрат, який за допомогою важелів і тяг піднімає / опускає вила.
  • Електричні штабелери. Мобільні та маневрені машини, здатні щодня інтенсивно працювати в невеликих і просторих складах. Транспортують вантажі від 0,5 до 3,5 тонн на піддонах (палетах), піднімають їх на потрібну висоту (0,5-6 метрів) і укладають штабелями. Швидкість пересування від 5 до 10 км / год по рівним покриттям. Конструкція штабелерів проста, складається з рами, шасі, системи пересування, механізму підйому і штабелювання вантажів.
  • Навантажувачі. Транспортують, піднімають на висоту, завантажують та розвантажують всілякі товари за допомогою спеціальних вил. Є машини з вантажопідйомністю до 9 тонн і є моделі, що перевозять вантажі від 9 до 50 тонн. Навантажувачі відрізняються двигуном, який може бути електричний, дизельний, бензиновий або газовий. Є техніка, яка працює в приміщеннях, а є для експлуатації в умовах вулиці.
  • Річтраки. Різновид штабелерів, машини, оснащені висувною багатосекційній щоглою для підняття вантажів на висоту від 6 до 13 метрів. Вантажопідйомність такої техніки становить до 3,5 тонн, а швидкість пересування може досягати 14 км / год. Характеризуються мобільного компактною конструкцією, здатні виконувати дії з вантажами між стелажами в обмеженому просторі.
  • Підйомні столи. Використовуються для вертикального переміщення вантажів на висоту до 12 метрів. Підйом платформи столу здійснюється завдяки ножичній системи, яка може працювати на електричному, гідравлічному або електрогідравлічний приводі. Одинарні ножиці здійснюють невисокий підйом (до 1,5 метрів), а подвійні - до 6 метрів і вище.

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ НАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

Вантажне устаткування необхідно в складської логістики, промисловості, сільському господарстві. Існує техніка мобільна і компактна для експлуатації в приміщення в умовах обмеженого простору. Вона, як правило, оснащена електричним двигуном, який не забруднює повітря. Є машини з більш високою потужністю, оснащені великими стійкими колесами, призначені для роботи в умовах бездоріжжя.

Сучасний складський навантажувач оптимізує та спрощує роботу, підвищує її результативність і якість. При цьому істотно економиться час і сили робочого персоналу, вирішуються складні завдання, які фізично не під силу людині. При правильному виборі вантажної техніки і оптимізації робіт підвищується вантажообіг на складі, а відповідно ефективність складської логістики.

ДЕ КУПИТИ НАВАНТАЖУВАЛЬНУ ТЕХНІКУ: НОВУ АБО Б / В?

У наш час відповідну вантажну техніку купити в Україні не складе труднощів. Численні компанії та організації займаються складською логістикою. Але не скрізь можуть запропонувати надійне обладнання і комплексне професійне рішення по організації результативної роботи. Наша компанія ІНСТОР допоможе, надавши кращі варіанти вантажної техніки (як нової, так і б / в) для конкретних ситуацій. Ми працюємо в Києві та інших містах країни.

У нас на кожен вид вантажної техніки приємна ціна, так як ми є офіційним сертифікованим імпортером на український ринок складської техніки від китайського заводу-виробника. У нас ви можете недорого придбати вилочні навантажувачі, ричтраки, рокли, електричні штабелери і підйомні столи. Компанія ІНСТОР допоможе підібрати відповідне оснащення, щоб оптимізувати складські процеси та підвищити якість робіт.

ПОДЯКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ: