Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Акумуляторні батареї

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Тягові акумулятори для вантажної техніки

Повсякденне використання електричної енергії робить побут людини більш зручним і затишним. Там, де доступ до системи централізованого електропостачання з яких-небудь причин обмежений, широко застосовуються автономні джерела живлення, до яких відноситься тяговий акумулятор для навантажувача.

Тягові акумулятори для навантажувачів

Тягові акумуляторні батареї призначені для експлуатації в спеціальній підйомно-навантажувальної техніки в умовах відсутності підключення до електромотора.

Тягові батареї для навантажувачів забезпечують пересування на тривалі дистанції, транспортування робочих всередині промислових будівель або на відкритих територіях.

Як вибрати тягову батарею для навантажувача

Експлуатація техніки, яка використовується на складських і виробничих підприємствах, не повинна залежати від зовнішніх обставин. Підключення електронавантажувача до стаціонарної мережі зменшує радіус дії, а використання паливних двигунів шкодить здоров'ю і навколишньому середовищу. Тому купити тяговий акумулятор для навантажувача - відмінне рішення в пошуку автономної системи подачі енергії.

Термін функціонування транспортного засобу, що працює від елемента акумуляторного харчування, залежить від правильного вибору батареї, який можливий з двох видів:

  • батарея, залита рідким електролітом;
  • акумулятор з гелевим (густим) електролітом.

Обидва види батареї мають ряд характеристик, які впливають на їх ринкову вартість. Ціна батареї на основі гелевого електроліту перевищує вартість кислотної батареї. Гелеві акумулятори окупаються завдяки тривалому періоду експлуатації (приблизно 1600 циклів або 4-5 років). Вони не вимагають спеціальних умов зберігання і обслуговування, дотримання суворих заходів безпеки. За допомогою цієї батареї можна зарядити побутові прилади, які знаходяться віддалено від системи харчування.

Батареї з рідким електролітом за вартістю поступаються попереднім, але їх термін служби на рік-півтора більше (більше 1600 циклів). Кислотні батареї мають складну конструкцію, тому вимагають систематичної перевірки та дотримання ряду правил експлуатації. Основу такого акумулятора становить поліпропіленове з'єднання, всередині якого розташовані пластини з позитивним і негативним зарядом. Пластини мають різну форму для послідовного з'єднання окремих елементів. Прогумовані ущільнювачі перешкоджають витоку електроліту.

У якості тягового акумулятора для навантажувачів часто використовують батареї на основі рідкого електроліту, так як їх елементи піддаються ремонту.

Де купити тягові акумулятори для навантажувачів в Україні

Компанія ІНСТОР реалізує акумуляторні системи на вигідних умовах. До послуг наших клієнтів великий асортимент батарей від прямих постачальників. У нас можна купити, взяти в оренду вже заряджені тягові АКБ для навантажувальної машини.

Позитивні сторони покупки батареї за допомогою компанії ІНСТОР:

  • гарантійне обслуговування (2 роки);
  • поставка батарей, готових до експлуатації (залиті електролітом, які не потрібно заряджати самостійно);
  • мінімальний термін виготовлення (до шести тижнів, з огляду на процес виготовлення (4 тижні) і поставки (2 тижні);
  • покупка товару в розстрочку;
  • тривалий термін експлуатації, який відповідає 1600 циклам заряду-розряду або приблизно 5 років служби;
  • надання ремонтних послуг будь-якої складності.

Досвідчені співробітники "ІНСТОР" готові надати необхідну інформацію про товар і оперативно оформити замовлення з доставкою по всій території України.