Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Оренда вантажної техніки

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Оренда вантажної техніки від компанії «ІНСТОР»

При роботі в складських приміщеннях для оптимізації і зручності робочого процесу передбачається використання спеціальної техніки. Не обійтися без неї на великих складах, де багато великогабаритної і важкої продукції. Але не на кожному складі є в наявності подібна спецтехніка, тому багато хто вдається до послуг оренди автонавантажувача.

Оренда навантажувачів

Для того щоб підприємство працювало без зупинки, технічних проблем і неполадок (і при цьому не витрачала коштів на купівлю та утримання обладнання і техніки для складу), навантажувач в будь-який час можна взяти в оренду. Це дає можливість зменшити операційні витрати підприємств, які тримають на балансі склади, і при цьому працювати з прибутком.

Різновиди вантажної техніки

Під час вибору необхідної складської техніки орієнтуються на характеристики приміщення, вид і габарити вантажів, які зберігаються, вантажопотік. Виходячи з цього, вибирають потрібний тип техніки:

 1. Вилочний навантажувач. Це різновид складської техніки, яка призначена для складування товарів. З його допомогою навантажують і розвантажують товар, піднімають його на певну висоту. Все це можна робити, використовуючи спеціальні вила. Ці машини працюють, використовуючи електроенергію, також, на бензині або газі. А також бувають дизельні машини. Це універсальна техніка, яка може працювати як в закритому приміщенні, так і на вулиці. Вантажопідйомність таких навантажувачів становить до 10 тонн і вище.
 2. Електричні штабелери. Це мобільні і маневрені машини, які призначені для роботи в невеликих приміщеннях складу. З їх допомогою можна піднімати товар і укладати штабелями. Особливістю електричних штабелерів є те, що вони можуть працювати тільки на рівній поверхні. Ці машини повністю екологічні, оскільки працюють за допомогою електродвигуна. Вантажопідйомність Електроштабелер становить від півтонни до 3,5 тонн ваги на палетах.
 3. Рокли. Найбільш поширений і легкий в експлуатації тип навантажувальних автомобілів. Вони мають вила, які і переміщують товари. Рокли представляють собою візки з ручним керуванням. Такі пристосування призначені для пересування вантажів вагою до 2,5 тонн в піддонах. Роботу цих машин забезпечує гідравлічний блок.
 4. Річтраки - ще один різновид штабелеров. Вони мобільні і компактні, але при цьому з їх допомогою можна підняти вантаж вагою до 3,5 тонн на висоту до 14 метрів. Річтраки використовують в складських приміщеннях, де дуже мало місця.
 5. Ричтраки – еще одна разновидность штабелеров. Они мобильны и компактны, но при этом с их помощью можно поднять груз весом до 3,5 тонн на высоту до 14 метров. Ричтраки используют в складских помещениях, где очень мало места.
 6. Підйомний стіл. Найчастіше, застосовують, коли потрібно підняти товар на висоту до 12 метрів. Вони бувають одинарні та подвійні (від цього і залежить вантажопідйомність і висота підйому). Вони бувають електричні, гідравлічні і електрогідравлічні.

Переваги та особливості навантажувачів

Найбільш поширеним видом складської техніки є навантажувач. Його головним завданням є транспортування вантажів з місця на місце і підняття багатотонної ваги на висоту. Навантажувачі бувають різних видів. Кожен з них, в залежності від моделей, має ряд переваг, а саме:

 • мобільність (вони можуть працювати в умовах обмеженого простору);
 • висока швидкість;
 • стійкість і прохідність (їздять по нерівній поверхні, оскільки з колесами, як у позашляховика, або з гусеничним ходом);
 • висока потужність.

До головних параметрах виделкових автонавантажувачів відноситься вантажопідйомність. А інші показники (такі як тип щогли або висота підйому) залежать від вантажопідйомності. Існують моделі машин, які можуть працювати на складах, де знаходяться багатоярусні стелажі.

Навантажувачі поділяють на такі категорії:

 1. Легка модель - справляється з вантажем вагою до чотирьох тонн.
 2. Середньопотужна модель - призначена для роботи з тоннажем до 5 тонн;
 3. Високопотужна - працює з вантажем до 25 тонн.

Різні навантажувачі обладнані різними типами щогл. Це залежить від характеристик роботи вил.

При виборі вилочного навантажувача необхідно визначити, який саме тип двигуна найбільш підходящий для роботи на певному складі (підприємстві).

Навантажувачі стандартних моделей обладнані традиційними шинами. Такі моделі розвивають відмінну швидкість і мають високу стабільність ходу.

Де і як орендувати автонавантажувач в Україні

Визначившись, який саме тип вантажної техніки вам потрібен, сміливо звертайтеся в компанію «ІНСТОР». Тут вам запропонують взяти навантажувач в оренду по самій вигідною ціною. Для цього необхідно вибрати потрібну техніку, відзначити підходящий варіант і відправити запит для відповідного дзвінка від наших менеджерів.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте ряд переваг:

 • можливість взяти в оренду техніку за найвигіднішою ціною;
 • ми даємо гарантію якості всієї нашої продукції;
 • забезпечуємо сервісне обслуговування;
 • подбаємо про своєчасну доставку.

Своїм клієнтам ми надаємо вигідні умови і хороші знижки. При довгостроковій оренді навантажувача або прокату відразу декількох одиниць техніки компанія запропонує знижку.

Наші послуги з оренди навантажувачів доступні по всій території України. Оперативно доставимо замовлений вид техніки в будь-яку точку країни. З нами співпрацюють надійні партнери і перевізники. Вибираючи компанію «ІНСТОР», ви вибираєте надійність, своєчасність і доступність оренди навантажувача, ціна якої вказана на сайті.