Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Візки ручні (рокли)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

РОКЛИ - ГІДРАВЛІЧНІ РУЧНІ ВІЗКИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Серед складської техніки рокла - найдоступніше, просте в експлуатації та обслуговуванні обладнання. Являє собою гідравлічний візок ручного управління за допомогою якого можна швидко та легко переміщувати різні товари на піддонах. Перші такі машини, які з'явилися на українському ринку складської техніки і устаткування, були виробництва фінської компанії «Rocla oyj». Через деякий час в Україні назва «рокла», а також «рохла» або «рохля», стало прозивним для всіх видів і модифікацій гідравлічних візків, незалежно від виробника.

palet-truck

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ПРИНЦИП РОБОТИ РОКЛИ

Компанія ІНСТОР пропонує гідравлічні візки, що призначені для транспортування та переміщення вантажів вагою до 2-2,5 тонн на піддонах по території складських комплексів. Крім складів, рокли необхідні в великих торгових центрах, на будівельних майданчиках, невеликих фермах і аграрних комплексах, на фабриках і заводах.

До головних переваг рокли можна віднести наступне:

  • Зручність у роботі, простота експлуатації та обслуговування;
  • Доступна вартість в порівнянні з іншого вантажною технікою;
  • Компактність, маневреність і невелика вага.

Принцип дії рокли визначає гідравлічний блок, який за функціоналом нагадує домкрат. Гідравлічна система складається з двох, наповнених маслом, резервуарів. З рукояткою управління з'єднаний золотник меншої ємності, а золотник більшою - з вилами. Коли важіль рухається вниз, на приєднаний золотник чиниться тиск, він зміщується у відповідному напрямку. Опускаючись деталь передає силу золотника, приєднаному з вилами, в результаті обидва елементи рухаються вгору. При повторному натисканні на рукоятку, вила можна підняти на потрібну висоту.

РІЗНОВИДИ ТА МОДИФІКАЦІЇ

За зовнішнім виглядом і принципом роботи всі рокли практично однакові. Їх модифікації можуть відрізнятися тільки довжиною / шириною вил або додатковим обладнанням. Це можуть бути вбудовані ваги, лічильник кілометражу, а також помпа, яка збільшує швидкість піднімання вантажів, і інше. Чим складніше додаткове обладнання і більше його кількість, тим вище вартість рокли.

Стандартна конструкція рокли складається з таких основних частин:

  • Основа, що складається з пари вил;
  • Вилкові ролики;
  • Роликові й опорні колеса;
  • Гідравлічний насос;
  • Транспортна ручка;
  • Важіль управління.

Поширені моделі рокли з вбудованими вагами, які спрощують робочий процес і економлять час. На візку вмонтований спеціальний дисплей ваг, на якому відповідно відображається вага вантажу, що перевозиться. Маючи таку техніку, немає необхідності проводити зважування продукції перед її завантаженням. Як правило, вмонтовані ваги мають автономне живлення.

Відрізняються гідравлічні візки колесами, які виконуються з різних матеріалів. Універсальними вважаються колеса з поліуретану, вони підходять практично для всіх покриттів, відрізняються довговічною експлуатацією. Більш плавне та безшумне пересування забезпечують прогумовані колеса, які використовуються на нерівних поверхнях.

ДОВЖИНА І ШИРИНА ВІЛ

Маневреність рокли багато в чому залежить від довжини вил. Моделі з короткими вилами більш маневрені, вони можуть працювати не тільки в приміщенні, а й в кузові вантажного автомобіля. Але вони не підходять для переміщення великогабаритної продукції. Гідравлічні візки, які оснащені довгими вилами, можуть перевозити великі вантажі і кілька палет одночасно. Ширина вил гідравлічних візків, як правило, стандартна - 55 см. Але випускаються також моделі з більш широкими і вузькими вилами, ширина яких може варіюватися від 45 до 85 см.

ДЕ ВИГІДНО ПРИДБАТИ РОХЛУ В УКРАЇНІ?

Придбати складське вантажне устаткування в Києві та інших українських містах не проблема. Численні компанії спеціалізуються в даній галузі, але не кожна може запропонувати гарантовано надійну техніку за лояльними цінами. Компанія ІНСТОР допоможе в даному питанні, запропонувавши не тільки сучасні вантажні машини, а й комплексні професійні рішення по раціональній організації складської логістики.

Ціна на роклу в ІНСТОР досить демократична. Обумовлено це прямими поставками обладнання з китайського заводу-виробника, офіційним представником якого в Україні виступає наша компанія. Вся наша техніка сертифікована, на неї є гарантія і запасні деталі. У разі виникнення проблем, що трапляється вкрай рідко, наші співробітники оперативно допоможуть і негайно їх вирішити.

palet-truck2

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

ОДИНИЦІ ВИМІРУ

ЗНАЧЕННЯ

Вантажопідйомність

кг

2 000 / 2 500 / 3 000

Висота підйому вил

мм

75 - 200

Длина вил

мм

1 150

Зовнішня ширина вил

мм

550

Колеса кермові

мм

160 х 50 / 180 х 50

 

ПОДЯКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ: