Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Ричтраки

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

РИЧТРАКИ - ВИСОТНІ НАВАНТАЖУВАЧІ

Для організації результативної роботи на території складів, які оснащені полицями і високими стелажами, необхідна спеціальна вантажна техніка. Незамінним помічником стане електричний ричтрак - різновид штабелеров, який має висувну багатосекційну щоглу, для вантажно-розвантажувальних дій на складах зі стелажами більше 6 метрів заввишки. За допомогою такої техніки поліпшується складська логістика і мінімізуються витрати. Маючи компактну мобільну конструкцію, ричтраки здатні виконувати дії з вантажами між стелажами в умовах обмеженого простору.

ПРИСТРІЙ І ПРИНЦИП РОБОТИ

Назва ричтрак походить від англійських слів «reach» (досягати) і «truck» (вантажівка). Це високопродуктивна складська техніка, яка оснащена висувною щоглою. Ричтрак управляється оператором, поєднує кращі характеристики стандартного вилочного навантажувача і штабелера. Маневреність техніки дозволяє виконувати дії з транспортування та розміщення товарів на висоті, пересуваючись по вузьких проходах.

Ричтраки електричні характеризуються такими даними:

  • Швидкість пересування до 14 км / год;
  • Швидкість підйому до 0,6 м / с;
  • Вантажопідйомність до 3,5 тонн;
  • Висота підйому вантажів до 11-13 метрів.

Ричтраки пропоновані ІНСТОР обладнуються телескопічними щоглами, що складаються з секцій, з вільним ходом вил. Каретка має оснащення з функціями бокового зміщення і нахилу вил, що дозволяє точно встановлювати вантаж на потрібне місце або акуратно його знімати. Додатково можуть передбачатися телескопічні вила та їх позиціонер. На сучасних моделях встановлюються інноваційні пристосування - камери на вилах, що працюють на великій висоті, преселектори висоти та інше.

Від простих навантажувачів електричні ричтраки відрізняються розташуванням між опорами центру ваги, для забезпечення стійкості вони оснащуються контрвантажем. Щогла переміщюється завдяки електродвигуну. Управління здійснює оператор, тому результативність виконуваних операцій багато в чому залежить від нього. Він знаходиться в ергономічній кабіні, яка має сидяче місце і зручну панель керування. Деякі моделі управляються дистанційно.

ЕЛЕКТРИЧНІ РИЧТРАКИ РІЗНИХ МОДИФІКАЦІЙ

Залежно від характеристик, що дозволяють виконувати роботи з різними вантажами в різних умовах, електричні ричтраки можна розділити на модифікації:

  • Стандартні (класичні). Експлуатуються в складських приміщеннях, де потрібна середня інтенсивність операцій. Вантажопідйомність, як правило, становить 1,2-2,0 тонн.
  • Вузькобазові (Вузькопрохідні). Характеризуються гарною продуктивністю. Використовуються на території складів, які мають вузькі проходи і обладнані набивними стелажами. Ефективні при блоковому укладанні вантажів.
  • Річстакери (з телескопічними вилами). Призначені для складських приміщень, обладнаних стелажами, які мають подвійну глибину. Це дозволяє раціонально використовувати простір складу, з 25% підвищенням рентабельності.
  • Чотиристоронні (чотирьохходові). Навантажувальні машини здатні маневрувати і рухатися в чотирьох напрямках. Незамінна техніка в роботі з довгомірними вантажами, а також у приміщеннях з відносно вузькими проходами.

ДЕ КУПИТИ РИЧТАК ЗА ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ З ГАРАНТІЄЮ?

Численні компанії в Україні займаються складською логістикою, але не всі здатні запропонувати професійні комплексні рішення по організації ефективної роботи. Компанія ІНСТОР готова допомогти в цьому, запропонувавши кращі варіанти навантажувальних машин для конкретних ситуацій. Ми є сертифікованим і офіційним імпортером на український ринок вантажної техніки від заводу-виробника в Китаї. Нами гарантовано якість і лояльні ціни на пропонований товар. У нас можна недорого купити необхідний для вас ричтрак в Києві і інших містах країни, за допомогою якого будуть оптимізовані складські процеси і підвищена якість укладання товарів.