Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Металеві меблі

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

МЕТАЛЕВІ МЕБЛІ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ

Незалежно від специфіки та профілю діяльності для багатьох підприємств, компаній і організацій універсальним рішенням стануть меблі з металу. Вони здатні вирішити багато побутових і виробничі завдань, роблячи комфортною, організованою та результативною роботу. Вони прекрасно підійдуть для підприємств, офісів, промислових, складських та торгових приміщень, а також громадських закладів і житлових будинків.

Застосовуються дані меблі для організації робочих процесів, складування і зберігання всіляких речей, документації, цінностей і різної продукції. Міцність і стійкість металу дозволяє зберігати важкі предмети, що для звичайних меблів найчастіше неможливо.

ВИДИ МЕТАЛЕВОЇ МЕБЛІ

Меблеве оснащення з металу виробляють двох варіантів - розбірної конструкції і зварної. Всі предмети мають приблизно однаковий універсальний дизайн, що дозволяє їх використовувати в приміщеннях різних інтер'єрів.

Існує багато видів металевої меблі для різних призначень, але варто виділити такі основні її види:

 • Промислова. Застосовується на виробництвах, заводах і цехах, гаражах і автосервісах. Призначена для комфортного обладнання робочих місць. Це міцні столи і верстати, шафи інструментальні, господарські, метизні і секційні.

 • Офісна. Дозволяє не тільки комфортно обладнати робочі місця в офісних приміщеннях, а створює діловий імідж компаній і організацій. На відміну від дерев'яної офісної меблі, металева більш надійна і зносостійка. До неї відносяться стелажі і сейфи, шафи офісні, архівні, картотечні, файлові і депозитні.

 • Гардеробна. Призначена для зберігання одягу та особистих речей. Встановлюється в роздягальня на виробництві, спортивних і навчальних установах, супермаркетах, торгових і розважальних центрах.

 • Для будинку. Металеві меблі для дому це вигідний вибір для обладнання приватної житлової території. Вони прослужать багато років, не втрачаючи своїх якостей і зовнішнього вигляду. Це столи і стільці, різні стелажі, господарські та інструментальні шафи та інше.

ПЕРЕВАГИ МЕТАЛЕВОЇ МЕБЛІ

Для виробництва меблі використовуються високоякісні вогнетривкі листи стали, на які нанесено спеціальне порошкове покриття, що підвищує корозійну стійкість і стійкість до агресивних середовищ. Такі матеріали в комплексі з надійною фурнітурою забезпечують тривалу і бездоганну експлуатацію меблевого оснащення при будь-яких умовах і навіть при інтенсивних навантаженнях.

До переваг металевих меблів відносяться такі моменти:

 • Практичність, функціональність і надійність експлуатації;
 • Раціональне використання вільного простору приміщень;
 • Простота монтажу, складання та розбирання, яка не потребує професійних навичок;
 • Універсальний дизайн, вписується практично в будь-який інтер'єр;
 • Підвищена стійкість до корозійних процесів;
 • Зносостійкість, стійкість до впливу агресивних середовищ;
 • Тривалий термін служби навіть при інтенсивній експлуатації;
 • Стійкість до температурних перепадів і пожежна безпека;
 • Екологічна чистота, повна безпека для людей і навколишнього середовища.

ДЕ КУПИТИ МЕТАЛЕВІ МЕБЛІ З ВІДМІННОЮ ЯКІСТЮ ТА ЛОЯЛЬНОЮ ЦІНОЮ?

Численні компанії спеціалізуються на продажу меблів з металу. Але не скрізь пропонується продукція високої якості за лояльними цінами, не скрізь асортимент здатний задовольнити всі потреби споживачів. Цікавить недорога і надійна металеві меблі в Києві або іншому місті України? Ви звернулися за адресою. Співробітники компанії ІНСТОР допоможуть підібрати відповідні варіанти для вирішення поставлених завдань, обладнання виробничих, офісних або торгових приміщень.

У нас в наявність представлені шафи для одягу, господарські, інструментальні та метизні, архівні та коміркові, а також верстати, тумби і візки. Вся продукція відмінної якості, сертифікована, переважно українського виробництва. Лояльні ціни на товар зумовлені прямими його поставками з заводів-виробників. Наші співробітники з відповідальністю підходять до кожного клієнта, пропонуючи продумані комплексні рішення по раціональній організації просторів промислових, офісних, складських і житлових площ.

 

 

  

ПОДЯКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ: