Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Дод. комплектація

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ ДО МЕТАЛЕВИХ МЕБЛІВ

У промисловості, складської і торгової діяльності, в офісах і багатьох громадських організаціях дуже часто можна зустріти металеві меблі. Вони функціональні, практичні та зносостійкі, здатні раціонально і комфортно організувати робочі процеси. Але часто для них необхідні додаткові деталі у вигляді полиць і замків, ніжок і іншого, для того, щоб підвищити практичність і функціональність.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ?

Додаткова комплектація до металевих меблів, зокрема до господарських і шаф для одягу, застосовується для підвищення її функціональності і практичності, збільшення місткості та зручності використання. Наповнення може бути різноманітним, починаючи від полиць, закінчуючи електронними замками. Також деякі елементи підвищують термін служби меблів і її естетичність, захищаючи від ушкоджень і сильних забруднень, спрощуючи догляд та чищення. Використання і встановлення таких деталей не вимагають особливих знань і умінь, все просто і доступно.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ І ОСОБЛИВОСТІ КОМПЛЕКТУЮЧИХ ДЛЯ ШАФ

Компанія ІНСТОР пропонує поширене додаткове оснащення для металевих шаф, що часто застосовується:

  • Лавки, що забезпечують зручність переодягання та перевзування. Вони приставляються до нижньої частини гардероба, можуть бути стаціонарними, висувними і відкидними.
  • Кутовий дах - це санітарна норма для багатьох підприємств (зокрема, харчових). Забезпечує зручність догляду, він збирає менше пилу і простіше очищається, на ній не накопичується волога.
  • Полиці для зберігання, що встановлюються при нестачі місця, використовуються для зберігання речей.
  • Полиці з перфорацією, які встановлюються в шафу, забезпечуючи вентиляцію речей і усувають виникнення вологи.
  • Залізні полку для взуття, які встановлються в гардероб для зручного розміщення особистих речей, зокрема змінне взуття.
  • Ніжки для шафи, що забезпечують можливість чищення від забруднень підлоги та підстави під меблі без потреби її пересування.
  • Цоколь, який додає гардеробу естетичності, захищає його нижню частину від ударів і при затопленні.
  • Замок для металевої шафи, що забезпечує сучасні рішення безпеки, та захищає шафу від сторонніх.

ДЕ КУПИТИ ДОДАТКОВУ КОМПЛЕКТАЦІЮ ДЛЯ СКЛАДСЬКОГО УСТАТКУВАННЯ?

Численні компанії, що спеціалізуються на промисловій, складської і офісних меблів з металу, як правило, пропонують додаткову комплектацію до основної продукції. Але не скрізь є в наявності всі потрібні деталі і елементи, не скрізь ціна на продукцію лояльна. Компанія ІНСТОР, що спеціалізується на складській логістиці, готова допомогти, пропонуючи клієнтам не тільки надійну металеву меблі, а всілякі деталі до неї.

У наявності лавки приставні й лавки для гардероба - на протиковзких ніжках, одно- і двосторонні. Також є полки суцільні і перфоровані, ніжки і цоколь. Ще ви маєте змогу придбати механічній або кодовий замок для металевої шафи та іншу додаткову комплектацію. Співробітники ІНСТОР допоможуть підібрати необхідні деталі, щоб поліпшити функціональність і комфортність меблів з металу.

  

ПОДЯКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ: