Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Шафи для сушіння одягу

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Сушильні шафи - металеві меблі для оснащення роздягалень спортивних об'єктів, лижних станцій, будівельних і бурових майданчиків, науково-дослідних баз і нафтопереробних підприємств.

Більшість сушарок підключаються до вентиляції. Їх зручно встановлювати в приміщенні, наприклад, ванній кімнаті, передпокої, кухні, підсобних приміщеннях і т.д.

Сушка такого типу оснащується довгою вентиляційної трубкою, яка легко кріпиться до конструкції шафи за допомогою затискачів, прикріплених для отримання вологого повітря. При низькій вологості і доброї вентиляції з'єднання з вентиляційним отвором для екстракції не обов'язково.

Шафа має багатофункціональний електронний контролер, налаштований як мінімум на три програми роботи. Шафа має потрійний захист від перевантаження від вогню і безконтрольного підвищення температури.

Речі сушаться при температурі до 40 ° С. Це оптимальний режим нагріву, при якому рівномірно сохнуть натуральні тканини, не деформується шкіряне взуття і елементи екіпіровки з синтетичних матеріалів.

Завдяки якісній теплоізоляції корпусу приміщення, де встановлюються сушильні шафи, не перегрівається. Вся енергія йде на сушку речей.