Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Оплата

1. БЕЗГОТІВКОВА (ТОВ «ІНСТОР» - платник ПДВ)

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок

2. ОПЛАТА КАРТОЮ НА САЙТІ АБО ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ (ФОП - на єдиному податку)

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» Вам потрібно вибрати «Оплата картою на сайті». Звертаємо Вашу увагу , що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення замовлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт. Також можете здійснити оплату через будь-який платіжний термінал по номеру розрахункового рахунку, вказавши при цьому в призначенні платежу - номер і дату замовлення.

3. Лізинг

В партнерстві з Astra Leasing ми надаємо можливість придбання вантажної техніки в лізинг. Переглянути умови.

Доставка

Самовивіз

1. САМОВИВІЗ ЗІ СКЛАДУ

Оформивши замовлення, Ви можете самостійно забрати його з нашого складу. При цьому, Менеджер уточнить зручний для Вас місце і час приїзду, особливості упаковки товару, яким чином будуть завантажуватися, вид транспортного засобу і т.д.

Доставка по Києву

2. ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Вказавши точні координати доставки в Києві, Менеджер підбере для Вас найбільш зручний і відповідний вид транспорту, погодить час доставки. Варіант оплати ви обираєте самі. Або платите водію при отриманні, готівкою, або по безготівковому розрахунку - вартість доставки буде включена у вартість товару.

Доставка по Україні

3. ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Оформивши замовлення і вказавши повну інформацію по доставці товару, Менеджер погодить з Вами зручний для Вас і відповідний за ціною варіант доставки. Ми працюємо з усіма перевізниками. Також можемо знайти варіант довантаження. Варіант оплати ви обираєте самі. Або платите водію при отриманні, готівкою, або по безготівковому розрахунку - вартість доставки буде включена у вартість товару