Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Стелажі для авто шин

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

СТЕЛЛАЖІ ДЛЯ ШИН І КОЛЕС - КОМПАКТНЕ ТА ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ

Питання розміщення і зберігання автошин цікавить не тільки власників автомобілів. Воно дуже актуальне для майстерень шиномонтажу, автосервісів, складів і торгових площ. Автомобільні шини потрібно тримати в прохолодному провітрюваному місці, важливо, щоб вони не контактували з хімічними речовинами і маслами, випаровування яких можуть негативно впливати на гуму.

Для організації правильного і зручного розміщення автопокришок компанія ІНСТОР рекомендує придбати спеціальні металеві стелажі для шин. Вони значно заощадять місце в гаражі, на складі або в магазині. Покришки можуть штабелюватися, вкладаючись рівно вертикально або горизонтально. Правильне зберігання забезпечує захист автошин від деформацій, що попередить можливі проблеми при балансуванні коліс. Зимову гуму важливо встановлювати вертикально, щоб не пошкодився малюнок.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ СТЕЛАЖІВ ДЛЯ АВТОШИН

Як правило, класичний стелаж для шин складається з вертикальних металевих стійок, які між собою з'єднані діагональними і вертикальними профілями. Конструкція міцна, стійка і надійна. Тривалий термін служби забезпечує порошкове, полімерно-порошкове або оцинковане покриття. Горизонтальний круглий профіль фіксує надійно покришки, захищаючи їх від деформацій. Висоту ярусів можна регулювати для розміщення автошин різних розмірів і моделей, в тому числі і коліс в зборі.

Стелажі для зберігання шин характеризуються наступним чином:

  • Функціональність і універсальність використання;
  • Легкістьмонтажу, налаштування та розбирання;
  • Надійність, міцність і зносостійкість;
  • Можливість регулювати висоту ярусів;
  • Раціональне використання вільного простору;
  • Гарантія якості і тривалого терміну служби.

ВАРІАНТИ РОЗМІЩЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ

Збираються та встановлюються стандартні стелажі для покришок дуже просто. Їх можна збирати в ряд, застосовуючи при необхідності додаткові секції. Ряди для автопокришок і коліс можуть бути одинарними та подвійними. Є конструкції стаціонарні, які кріпляться міцно і надійно до підлоги. Якщо виникне необхідність їх переміщення, знадобитися проводити повний демонтаж. Також випускаються мобільні варіанти, оснащені спеціальними колесами, за допомогою яких їх можна без труднощів пересувати по території складу, магазину чи гаражу.

За способом встановлення стелаж для покришок може бути:

  • Настінним - металеві опори надійно і міцно кріпляться до стіни, при цьому під конструкцією залишається вільний доступ до підлоги;
  • Підлоговим - стелажна система монтується на підлогу, для більшої стабільності її додатково можуть кріпити до стелі і / або до стін;
  • Комбінованим - для більшої надійності і стійкості стелажних систем, їх опори монтуються до стіни і підлоги.

ДЕ КУПИТИ СТЕЛАЖ ДЛЯ АВТОШИН?

Численні компанії, магазини і торгові точки пропонують широкий вибір всіляких стелажних систем для складування шин і коліс автомобілів. Але не скрізь можна вибрати і купити надійні конструкції за прийнятною ціною. У компанії ІНСТОР можна швидко і недорого купити стелаж для зберігання шин в Києві і інших містах України. В наявності представлені різнорівневі моделі, які дозволяють розмістити автошини або колеса, раціонально організуючи складську логістику, простір торгових точок або автомайстерень.

ІНСТОР є одним з провідним постачальником в Україні новаторських ідей в області складської логістики. Наші співробітники мають досвід виконання інноваційних технічних рішень в галузі стелажних конструкцій. Ми не просто запропонуємо відповідний товар, а результативно вирішимо поставлені клієнтом завдання, запропонувавши сучасне, раціональне і зручне обладнання складського приміщення.

 

 

  

ПОДЯКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ: