Телефонуйте 067 220 30 07
Або ми Вам передзвонимо

Стелажі для метизів

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

СТЕЛАЖІ ДЛЯ МЕТИЗІВ - СОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ ДРІБНИХ ДЕТАЛЕЙ

На кожному виробництві і в повсякденному побуті затребувані всілякі дрібні металеві вироби, які узагальнено називають метизи. Це численний асортимент - гайки і гвинти, ножі і ножиці, шурупи та цвяхи, саморізи та дюбелі, шайби і інше. Для майстрів, торгових і складських об'єктів, транспортно-складської логістики і підприємств, які пов'язані з даною продукцією, затребувані стелажі для метизів і дрібних деталей. Такі металеві конструкції оснащені пластиковими ящиками, які дозволяють акуратно складати і зберігати дрібні вироби, сортуючи їх за видами, призначенням і типоразмерам.

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА КОНСТРУКЦІЯ

Головне призначення стелажних систем - акуратне складання, сортування і зберігання метизів. Завдяки їх використанню економиться простір складів, торгових і виробничих площ. При цьому до продукції забезпечується вільний доступ. У магазинах і торгових точках таке оснащення значно спрощує робочий процес і швидкість обслуговування клієнтів. Товар розміщується зручно, відсортований за величиною і призначенням, його можна швидко надати покупцеві.

Запропонований компанією ІНСТОР класичний стелаж для метизів має досить просту конструкцію, функціональність і просту в експлуатації. Складається він з таких головних елементів:

  • Пара металевих вертикальних несучих стійок, які мають попереду поздовжні пази і ніжки, легко регулюються по висоті. Зроблена на стійках перфорація дозволяє регулювати висоту стелажної системи.
  • Траверси горизонтальні, що представляють собою перемички спеціального профілю, які за допомогою притисків гвинтового типу кріпляться до несучих вертикальних стійок.
  • Лотки (шухлядки), виготовлені з полімерного екологічно чистого матеріалу (поліпропілену), які легко виймаються і ставляться на місце, характеризуються місткістю.
  • Кріпильні елементи, що забезпечують надійне встановлення конструкцій на підлозі або її фіксацію до стін.

Для виготовлення профілів вертикальних стійок і стелажів використовується високоякісна сталь, яка забезпечує системі надійність і стійкість. Сталеві поверхні покриті полімерно-порошковою фарбою, що дає захист від корозійних процесів.

ЯКІ БУВАЮТЬ СТЕЛЛАЖІ ДЛЯ МЕТИЗІВ І ДРІБНИХ ДЕТАЛЕЙ

Правильний вибір стелажних систем не тільки заощадить простір, а раціонально організовує складську логістику. Важливо враховувати не тільки призначення обраної конструкції, а очікувану інтенсивність її експлуатації, тип і розмір приміщення.

Стелаж під металовироби буває різних моделей, які відрізняються такими даними:

  •  Стаціонарні або мобільні (пересувні) на коліщатках;
  •  З розташування лотків одно- або двостороннім (для установки посередині залу);
  •  З різною кількістю шухлядок, 6 або 9 в одному ряду;
  •  З лотками різних розмірів і відтінків;
  •  Висота 1,5 або 1,8 метрів, але можливі й інші варіанти.

ДЕ КУПИТИ СТЕЛАЖ ДЛЯ МЕТИЗІВ ЗА ЛОЯЛЬНОЮ ЦІНОЇ ТА ВИСОКОЮ ЯКІСТЮ?

Купівля стелажних конструкцій, на перший погляд, процес нескладний. На українському ринку вони представлені численним вибором. Але не скрізь можна купити стелажі для метизів відмінної якості за лояльними цінами. Компанія ІНСТОР здатна задовольнити даний запит, адже ми є офіційними і прямими постачальниками даної продукції безпосередньо з заводу-виробника.

ІНСТОР - один з провідних постачальників складського устаткування і техніки, а також новаторських ідей в галузі складської логістики в Києві і інших містах України. Наші співробітники не тільки запропонують надійну і сертифіковану продукцію для складу або магазину, а допоможуть організувати раціонально вільний простір. Все пропоноване оснащення для складів міцне, стійке і зносостійке, що відрізняється естетичним зовнішнім виглядом і безпекою експлуатації. Ми допоможемо організувати продуманий і комфортний робочий процес.

 

 

  

ПОДЯКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ: