Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Стелажі консольні

Консольные стеллажи

Консольні стелажі - це універсальні системи, призначені для зберігання нестандартних вантажів. До них відноситься металопрокат, лісопильні матеріали, труби різних діаметрів. Це лише частина можливих варіантів. На стелажах такого виду зручно розміщується пластиковий профіль, плити, ковролін, лінолеум.

При необхідності на консолях можна зберігати стельові багети та інші оздоблювальні матеріали. Консольні стелажі для металопрокату - найкращий варіант для вирішення питання зберігання довгомірного вантажу. Це стійкі конструкції, що виготовляються з високоякісної сталі. Довжина консолі, висота вироби, навантаження на рівень залежить від закладеного товару. Довжина системи залежить від побажань клієнта і розмірів складського приміщення. Кількість консолей може бути різним. Консольні стелажі відрізняються доступною ціною, компактністю і високою функціональністю.

У кожному разі ми рекомендуємо замовнику оптимальне рішення і розробляємо проект. Коли виробничий процес закінчено, проводяться монтажні роботи. Вони не віднімають багато часу. Монтажники працюють чітко і з дотриманням правил безпеки.

 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Відсутність обмежень по довжині - на стелажі можна розміщувати різноманітні вироби. При використанні двосторонньої системи кількість товарів, розташованих на консолях, збільшується вдвічі.

Міцність - стійки та інші елементи виготовляються зі сталі, покритою спеціальною фарбою. Вони не іржавіють і витримують великі навантаження. Тому консольні конструкції служать тривалий час.

Багатоярусність - передбачається можливість розміщення різних видів товарів на ярусах. Це досить зручно.

Регулювання висоти ярусів, довжини виробу - для зміни такого параметра на стійках є перфорація. Довжина консольного стелажа змінюється за рахунок зменшення / додавання вертикальних опор. При цьому виконувати демонтаж всієї системи не потрібно.

Надійність - при виробництві консольних стелажів застосовується сталь. Це матеріал, що відрізняється стійкістю до максимальних навантажень, ударної дії, механічних пошкоджень.