Телефонуйте 067 220 30 07
Або ми Вам передзвонимо

Стелажі поличні

Для Вашої зручності ми пропонуємо скористатися калькулятором поличних стелажів. Це дуже зручний і легкий спосіб підібрати необхідний стелаж під Ваші потреби. Вибирайте серію стелажів, вказуйте необхідні розміри і кількість полиць - і отримуйте розрахункову вартість рішення потрібного саме Вам.

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

ПОЛИЧНІ СТЕЛАЖІ - УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РІЗНОМАНІТНОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА ТОВАРІВ

Стелажі - зручні та універсальні пристосування, які допомагають організувати робочий процес в приміщеннях, де є необхідність складати та зберігати різноманітну продукцію, товари, вантажі. Вигідне та раціональне рішення - купити поличні стелажі. Дані конструкції дуже поширені, так як відрізняються своєю універсальністю і невисокою ціною. Вони необхідні в магазинах, супермаркетах і складах, а також офісах, бібліотеках і архівах.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПОЛИЧНИХ СТЕЛАЖІВ?

Компанія ІНСТОР пропонує якісне торгово-складське обладнання, яке можна використовувати для складування товарів численного асортименту, - металеві поличні стелажі. Вони використовуються не тільки на складських та торгових площах. Дане оснащення зручно в офісних приміщеннях, магазинах, архівах і навіть вдома для зберігання документації та інших предметів. Є моделі для невеликих навантажень (50-80 кг на одну полицю) і для важких вантажів (до 1,25 тонни на одну полицю).

Стандартна конструкція поличного стелажу складається зі збірного або суцільнозварного каркасу, виготовленого зі сталевого профілю. За допомогою болтових або гвинтових з'єднань здійснюється фіксація полиць в металевому каркасі. Перфорація на вертикальних стійках дозволяє змінювати відстань між ярусами, розширюючи тим самим функціональність стелажної конструкції. Всі металеві елементи захищені від корозії спеціальним оцинкованим покриттям. Полки можуть виготовлятися з ДСП, пластику, металевої сітки, сталі оцинкованої або з полімерним покриттям.

Розрізняються поличні стелажні конструкції по:

  • Габаритним розмірами - висота стійок і ширина ярусів;
  • Кількості ярусів для розміщення товарів;
  • Формі опори - лінійна пряма, Г-або П-образна і інші;
  • Величиною максимального навантаження (від 50 до 1250 кг на полицю);
  • По типу встановлення - стаціонарні або мобільні.

ВИДИ ТА ПЕРЕВАГИ

Випускаються поличні стелажі для складу таких різновидів:

  • Моделі «конструктор». Металеві системи, зібрані з вертикальних стійок, планок та полиць. Міцність забезпечує болтове з'єднання більшого числа секцій в один ряд. Призначені для складування продукції в пакуваннях різних видів - ємності, ящики, пакети та мішки. Актуальні для застосування на складах невеликій площі, магазинах, офісах і архівах.
  • Моделі на зацепах. Практичне рішення, призначене для складування продукції середньої тяжкості. Конструкції розбірні, зміцнені, полки з вертикальними стійками з'єднані за допомогою зачепів остроугольного типу. Є можливість регулювати відстань між полицями.
  • Палетно-поличні. Універсальні конструкції, які використовуються для розміщення, як дрібної продукції, так і піддонів. Витримують дуже великі навантаження. Найчастіше їх застосовують в супермаркетах.

ДЕ КРАЩЕ КУПИТИ ПОЛИЧНІ СТЕЛЛАЖІ?

Численні торгові точки і магазини займаються продажем стелажних конструкцій. Але не скрізь можна купити надійні вироби за лояльними цінами. Компанія ІНСТОР спеціалізується в галузі складської логістики. Ми пропонуємо техніку та необхідне оснащення для складування та зберігання всілякої продукції. Також ми спеціалізуємося на поличних стелажних системах, завдяки яким систематизується і організовується робочий процес. У ІНСТОР ви можете купити поличні стелажі в Києві та інших містах України, не виходячи з дому. Лояльні ціни обумовлені прямими поставками від різних заводів-виготовлювачів, офіційними представниками яких ми є.

Полочные стеллажи

 

 

  

ПОДЯКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ: