Телефонуйте 0 800 301 306
Або ми Вам передзвонимо

Дод. комплектація

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ ДО ВЕРСТАТА, ТУМБИ, ВІЗКА

Робочим місцем столяра і слюсаря є верстати, на яких обробляють металеві і дерев'яні деталі. Щоб підвищити їх функціональність, зручність і безпеку, робоча зона може бути додатково облаштована різними деталями, інструментом і меблевими елементами. Використовуються якісні стільниці для верстата, лещата, тумби та зони для інструменту, підставки і полки, а також інша комплектація.

Для чого необхідна додаткова комплектація?

Робочу зону слюсаря або столяра, яка має на увазі наявність верстата, ІНСТОР рекомендує доповнювати корисними деталями і елементами. Це можуть бути металеві стійки для меблів, тумби, полиці та інше.

Правильно підібрана допоміжна комплектація забезпечує:

  • Комфортність і зручність робочого місця;
  • Підвищення функціональність обладнання;
  • Безпеку і акуратність місця роботи;
  • Кращу освітленість процесу.

ОСОБЛИВОСТІ КОМПЛЕКТУЮЧИХ

Додаткове оснащення - це не тільки запасні лещата для верстата і стільниця. Корисною буде перфорована панель для навішування спеціальних гачків для інструменту. Можна комплектувати верстати підставками для викруток і свердел, навісними або висувними ящиками для метизів, різними полками. Актуальною буде приставна тумба з інструментом, що забезпечує робочий процес всім необхідним.

Головним елементом робочої зони є стільниця для верстата, яка має бути доповнена різними видами поверхні. Вони можуть виготовлятися з нержавіючої сталі, оцинковки, гумового покриття з окантовкою, з металу 2 або 4 мм і інших варіантів. Для роботи в недостатньо освітленому приміщенні корисною буде лампа місцевого освітлення і розетковий блок, який позбавить майстра від установки перенесень і додаткових точок енергоживлення в стіні.

Де купити додаткові комплектуючі для верстатів?

Численні магазини і торгові точки спеціалізуються на обладнанні для верстатів та оснащенні до нього. Але не скрізь можна придбати недорого продукцію гарної якості. Компанія ІНСТОР пропонує все необхідне, починаючи від меблів і закінчуючи додатковою комплектацією, щоб зробити робоче місце слюсаря або столяра більш практичним і комфортним. У нас можна придбати лещата столярні та слюсарні, стільниці та чохли до них, перфоровану панель, всілякі полиці і інші комплектуючі для верстатів. Ми працюємо в Києві та інших містах України.

  

ПОДЯКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ: